دینا ماشین

فروشگاه اینترنتی لیبل زن صنعتی وارداتی و ایرانی

هر محصولی دارای شناسنامه می باشد که داخل آن مشخصات آن محصول مانند تاریخ تولید و تاریخ انقضا ی آن محصول و مبلغی که برای آن محصول باید پرداخت کنیم و همچنین توضیحی در مورد سایر مشخصات آن محصول درج شده است. این مشخصات بصورت بارکد  روی محصولات حک می شوند که با استفاده از دستگاه های بارکد خوان  می توان آن ها را خواند. و با استفاده از انواع لیبل زن ها که میتوانید آنها را در فروشگاه اینترنتی لیبل زن صنعتی خریداری کنید ، مشخصات آن محصول که می تواند پوشاک و یا خوراکی و یا وسیله ی منزل و یا… باشد را روی یک کاغذ چاپ کند. 

فروشگاه اینترنتی لیبل زن صنعتی وارداتی و ایرانی

ویژگی های لیبل زن صنعتی با کیفیت  

ویژگی های لیبل زن صنعتی با کیفیت  یکی از انواع لیبل زن ها مدل لیبل زن صنعتی است که خود این مدل به دو مدل لیبل زن صنعتی صنعتی و لیبل زن صنعتی رو میزی تقسیم می شود که دارای کیفیت های مختلفی هستند.مشخصات لیبل زن صنعتی این است که از جوهر استفاده نمیکند و از ریبون ها استفاده می کنند. یک نکته مهم است که این ریبون ها یکبار مصرف هستند و به صورت رولی هستند. لیبل زن ها ی صنعتی که در فروشگاه ها و ادارات و …

مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار کم صدا هستند و در محیط کار آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند و یکی دیگر از خوبی های لیبل زن های صنعتی سرعت بالا ی آن ها می باشد و به سرعت مواردی که می خواهید را چاپ می کند. هزینه ی چاپ با لیبل زن های صنعتی بسیار کم و به صرفه است، زیرا از جوهر استفاده نمی کند.

یکی از ایراد های لیبل زن های صنعتی این است که بعضی اوقات چیزی چاپ نمی کند. این لیبل زن های صنعتی دارای اندازه ها و وزن های مختلفی هستند که هر کس با توجه به نوع کار و محیط و حجم کاری خود یکی از انواع آن را تهیه می کند.

مهم ترین کارکرد دستگاه لیبل زن صنعتی

لیبل زن ها انواع مختلفی دارند و می توان آن ها را از فروشگاه های  خاص  و فروشگاه اینترنتی لیبل زن صنعتی خریداری کرد. امروزه بیشتر فروشگاه های پوشاک و خواکی و ابزار و …. از دستگاه بارکد خوان و یا لیبل خوان استفاده می کنند که لیبل های روی محصول ها با استفاده از لیبل زن ها زده شده است. از انواع لیبل زن ها می توان به مدل اداری، مدل  رو میزی، مدل صنعتی و مدل نیمه صنعتی اشاره کرد. لیبل زن ها را می توان به رایانه وصل کرد و البته مدلی از لیبل زن ها هستند که نیازی به اتصال به رایانه ندارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید