دینا ماشین

فروش انواع لیبل زن صنعتی ایرانی

به جرات می توان گفت که تمام انواع لیبل زن های صنعتی از کیفیت مطلوب و بسیار خوبی برخوردار هستند و خرید و فروش این محصولات در کشور به تعداد فراوانی انجام می شود و مراکز و نمایندگی های فروش انواع لیبل زن صنعتی در کشور بسیار فراوان هستند و فروش آنها به صورت عمده در بازار ایران در سطح و جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و خریداران به راحتی می توانند به این مراکز مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. در اکثر شهر های ایران نمایندگی های مخصوص این نوع از لیبل های صنعتی به تعداد زیادی وجود دارند و کار اصلی این نمایندگی ها فروش و عرضه عمده این محصولات می باشد و همان طور که گفته شد فروش لیبل های صتعتی در کشور بالا می باشد و دلیل آن هم استفاده زیاد از این محصولات می باشد. در ادامه مطلب توضیحات بیشتری درباره پارامتر های الکتریکی و مکانیکی لیبل زن های صنعتی خواهیم داد.

فروش انواع لیبل زن صنعتی ایرانی

پارامترهای الکتریکی لیبل زن صنعتی دو طرفه

پارامترهای الکتریکی لیبل زن صنعتی دو طرفه 	دستگاه های لیبل زن در موارد متنوع و گوناگونی مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند که در مشاغل مختلفی مانند بانک ها و ادارات و شرکت ها و … مورد استفاده قرار می گیرند و این دستگاه ها دارای انواع گوناگون مثل الکتریکی، دستی و اتوماتیک و غیره می باشند.

با استفاده از دستگاه های لیبل زن می توان لیبل های مختلف و دلخواهی برای اجناس طراحی کرد تا مصرف کننده ها و فروشنده ها بتوانند به راحتی به اطلاعات کالا دسترسی داشته باشند. پس مورد استفاده ی این دستگاه ها بیشتر در حیطه ی صنعت و کارخانه ها می باشد. این دستگاه ها به دو دسته ی کلی صنعتی و رومیزی تقسیم می شوند. نسخه ی صنعتی این دستگاه ها در کارخانه ها و مراکز صنعتی و تولیدی بزرگ استفاده می شود و قیمت بسیار بالاتری نسبت به نسخه ی دیگر دارد.

نسخه ی رومیزی دستگاه های لیبل زن که با ابعاد و حجم کار کمتر در تولیدی ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. گفتنی است که پارامترهای الکتریکی لیبل زن دوطرفه گوناگون و مختلف می باشد و نمی توان یک پارامتر ثابتی را برای لیبل زن های الکتریکی در نظر گرفت.

پارامترهای مکانیکی لیبل زن صنعتی دو طرفه

از مزایای دستگاه های مکانیکی لیبل زن صنعتی دو طرفه می توان به این موارد اشاره کرد:

۱-داشتن سرعت بالا: یکی از بارز ترین ویژگی این دستگاه ها همین بالا بودن سرعت  آنها می باشد.

۲- کم هزینه بودن این دستگاه ها: یکی دیگر از مزایای این دستگاه ها کم هزینه و به صرفه بودن اقتصادی آنها می باشد که خریداران می توانند با قیمت های بسیار مناسب این نوع از دستگاه ها را خریداری کنند.

از دیگر ویژگی این دستگاه ها می توان به کم صدا بودن آنها اشاره کرد که در حین استفاده و کاربرد صدای زیادی را بوجود نمی آورند.

گفتنی است که پارامتر های مکانیکی دستگاه لیبل زن دوطرفه گوناگون و مختلف می باشد و مانند پارامتر های الکتریکی نمی توان یک پارامتر ثابتی را برای لیبل زن های الکتریکی در نظر گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید