دینا ماشین

 فروش دستگاه بسته بندی صنعتی تجارت مستقیم و فروش دستگاه بسته بندی صنعتی

دستگاه بسته بندی صنعتی به دستگاهی گفته می شود که محصولاتی از قبیل محصولات آرایشی، بهداشتی، مواد غذایی، قطعات صنعتی و … را به صورت تمام مکانیزه بسته بندی می کند که می توان آن را به چندین نوع دسته بندی نمود. فروش دستگاه بسته بندی صنعتی به صورت مستقیم در بسیاری از سایت های فروش اینترنتی و نمایندگی های مجاز انجام می گیرد که با نازل ترین قیمت انواع این دستگاه را به فروش می رساند. در این فروشگاه ها دستگاه بسته بندی دیجیتالی، دستگاه بسته بندی چهارتوزین، دستگاه بسته بندی ساشه و دستگاه بسته بندی شیرینک دار همراه با تمام لوازم جانبی و یدکی به فروش می رسد و مهندسین خبره ای هم برای نصب و تعمیر به صورت مستمر فعالیت می کنند. 

 فروش دستگاه بسته بندی صنعتی 	تجارت مستقیم و فروش دستگاه بسته بندی صنعتی

عملکرد دستگاه بسته بندی چهار توزین دیجیتالی

عملکرد دستگاه بسته بندی چهار توزین دیجیتالی	دستگاه های بسته بندی با عملکرد وزن کشی و یا در اصطلاح توزین دار، برای محصولات کششی همچون حبوبات، غلات، ادویه جات و … کاربرد دارد. توجه داشته باشید که بسته بندی با وزن تعیین شده می تواند جلوی ضرر تولید کننده و یا خریدار را بگیرد.

این دستگاه ها به صورت دو توزین و چهار توزین وجود دارد که در نوع دیجیتال آن دارای صفحه نمایش می باشد. وزن مورد نظر را تعیین می کنید و خود دستگاه بدون نیاز نیروی انسانی فعالیت خود را انجام می دهد. میزان دقت و سرعت در این دستگاه ها بسیار بالا می باشد و احتمال خطا بسیار ناچیز می باشد. 

دستگاه چهار توزین توانایی بسته بندی ۲۰ الی ۳۰ بسته را در دقیقه دارد و ای سرعت بسیار قابل توجه می باشد. محصولات با نهایت دقت می توانند از ۲۰ گرم تا ۲ کیلو گرم بسته بندی شوند.

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی چهارتوزین دیجیتالی

یکی از مشخصات برجسته دستگاه بسته بندی چهار توزین دیجیتالی، دارا بودن سیستم پی ال سی، مانیتور تمام لمسی و سیستم عیب یاب تمام اتوماتیک می باشد که همین آن را نسبت به سایر دستگاه ها برتر کرده است. 

این دستگاه می تواند انواع محصولات را بسته بندی کند و با انواع اجناس بسته بندی مانند پلی استر، سلفون صدفی، فویل آلومینیوم و … سازگار می باشد. این نوع دستگاه ضد آب و ضد زنگ هستند و در هر منطقه ای با هر نوع شرایط آب و هوایی عمر طولانی ای دارد. 

پس از به وجود آمدن مشکل در فعالیت دستگاه که خود آن را نشان می دهد، شما می توانید با نمایندگی تماس بگیرید و سریعا به مشکل شما رسیدگی شود و هیچ گاه نگران هزینه تعمیر و نگهداری آن نباشید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید