دینا ماشین

فروش دستگاه لیبل زن ارزان قیمت بدون واسطه از تامین کننده

در فروشگاه ها بروی هر کالا، برگه ای چسبیده شده است که اطلاعات مربوط به کالا بر روی آن وجود دارد. به این برگه لیبل گفته می شود و به دستگاهی که آن را چاپ می کند لیبل زن می گویند. دستگاه لیبل زن را می توان از مراکز فروش لیبل زن ارزان صنعتی ارزان قیمت، آنلاین و حضوری تهیه نمود.فروش دستگاه لیبل زن ارزان قیمت بدون واسطه از تامین کننده

فروشندگان مخازن همزن دارویی در سراسر ایران

فروشندگان مخازن همزن دارویی در سراسر ایران از مخازن همزن، برای ترکیب و مخلوط کردن مابعات و جامدات استفاده می کنند. از این مخازن همزن، در صنایع گوناگون و متنوع استفاده می شود. از صنایع مربوط به تولید مواد خوراکی و غذایی گرفته تا صنایع مرتبط با تولید دارو از این مخازن در کارخانه های خود استفاده می کنند.

مخازن همزن دارویی نیز از جمله مخازن همزنی  می باشد که در صنایع دارو سازی مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که حوزه کاری تولید دارو بسیار تخصصی و پیچیده است، مخازن همزن دارویی نیز، نسبت به سایر همزن ها دارای ساختاری متفاوت می باشند.

کیفیت بالا و  جنس مخزن و همزن آن از عوامل تاثیر گذار در قیمت خرید آن می باشند. قدرت موتور، میزان برق مورد نیاز، ابعاد و تعداد پره های همزن نیز می توانند بر قیمت آن اثر داشته باشند. اما مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت  مخازن همزن دارویی، مانند سایر مخازن، برند تولید کننده آن ها می باشد.

مخازن همزن دارویی در داخل کشور نیز توسط تولید کنندگان داخلی هم تولید می شوند و شاید خالی از اغراق نباشد که کیفیت این مخازن تولید داخل، همسنگ نمونه های خارجی  و شاید حتی بهتر از آن ها باشد.

نکته ای که در هنگام خرید مخزن باید به آن توجه داشته باشید این است که برای جلوگیری از زنگ زدی مخزن و همزن آن، باید جنس آن از استیل ضد زنگ باشد.

راهنمای استفاده از مخازن همزن دارویی

برای استفاده مخازن دارویی، لطفا توجه داشته باشید که همزن های این مخازن نقش عمده ای در آمیختن مواد مایع و جامد دارویی دارند و برای همین نیازمند پره های قدرت مند می باشند. که این پره ها به سه نوع پره های با جریان شعاعی، پره های با جریان محوری و پره هایی با جریان مماسی می باشد. و برای همز دن دارو، جریان های شعای و محوری مطلوب تر از جریان های مماسی می باشند. 

 در صورت این که شدت چرخش
همزن خیلی شدید باشد احتمال اینکه گرداب، تشکیل شود، وجود
دارد. برای جلوگیری از پدیده گرداب، به سه روش میتوان این پدیده
را از بین برد که عبارتند از: ۱ -همزن را از دیواره نصب کنیم.۲-
پروانه را خارج از مرکز نصب کنیم. ۳ -در دیواره همزن، بافل قرار
دهیم. گروههای بدون بعد موثر بر همزن عبارتند از:۱-عدد توان برای
محاسبه توان مصرفی همزن مورد استفاده قرار میگیرد ۲ -عدد
رینولدز که برای محاسبه سرعت خروجی سیال از پره مورد استفاده
قرار میگیرد ۳ .-عدد فرود زمانی تشکیل میشود که در همزن،
گرداب تشکیل شود. میزان قدرت پره مورد نیاز ، بسته به میزان
اختالط سیال متفاوت میباشد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید