دینا ماشین

فروش دستگاه پرکن مایعات به صورت عمده در بازار

در این نوشتار سعی بر آن شده است که به ارائه توضیحاتی هر چند مختصر در زمینه فروش دستگاه پرکن مایعات عمده بپردازیم. با توجه به غلیظ یا رقیق بودن مایعات، سیستم پر کردن نیز متفاوت خواهد بود. در زیر به صورت مختصر به ارائه توضیحاتی در مورد طرح ها و اندازه های مختلف دستگاه های پر کن می پردازیم.

فروش دستگاه پرکن مایعات به صورت عمده در بازار

طرح های مختلف دستگاه پرکن مایعات

طرح های مختلف دستگاه پرکن مایعات	تنوع طرح های دستگاه پرکن بسته به اینکه برای مایعات غلیظ استفاده می شود یا برای مایعات رقیق، زیاد است. برای پرکردن ظروف از مایعاتی که دارای غلظت بالایی هستند، از دستگاه های پر کن مایعات غلیظ و برعکس برای پر کردن ظروف از مایعات رقیق، از دستگاه های پر کن مایعات رقیق استفاده می شود. این دستگاه ها با توجه به نوع عملکرد خود می توانند مایعاتی از قبیل مایع ظرفشویی، آب، نوشابه و حتی موادی مانند خامه و مربا را بسته بندی کنند.
نکته حائز اهمیت در دستگاه های پر کن مایعات، توجه به ویسکوزیته مایعات است تا بتوان با توجه به آن بهترین نوع دستگاه را انتخاب کرد.
در حال حاضر تولید کنندگان داخل کشور متناسب با نیاز مشتری و در جهت اتوماسیون دقیق خطوط تولید اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های پرکن متنوعی کرده اند که می توانند چه در زمینه پر کردن مایعات غلیظ و چه در زمینه پر کردن مایعات رقیق، پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند. و به طیف وسیعی از خواسته ها جامه عمل بپوشانند.
و همچنین در زمینه نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

اندازه های مختلف دستگاه پرکن مایعات

اندازه دستگاه پرکن رابطه مستقیمی با بزرگی خط تولید و همچنین درجه اتوماسیون آن خط دارد. مسلما یک دستگاه پر کن نیمه اتوماتیک به مراتب از یک دستگاه پرکن تمام اتوماتیک از ابعاد  کوچکتری برخوردار است. 
در مورد اندازه دستگاه های پر کن نیز همانند قیمت آنها تنوع زیادی وجود دارد. با توجه به میزان تولیدات یک خط تولید، دستگاه های پرکن می توانند دارای اندازه های مختلفی باشند. به عنوان مثال تولیدات یک دستگاه کوچک می تواند در یک ساعت و تولیدات یک دستگاه بزرگ و سریع در یک دقیقه اندازه گیری شود.
همان طور که در بالا ذکر شد اتوماسیون خط تولید نیز رابطه مستقیمی با اندازه دستگاه پرکن دارد. به عنوان مثال یک دستگاه پرکن دستی که در خط تولید یک کارگاه ساده مشغول به کار است به مراتب از یک دستگاه پرکن صنعتی در یک کارخانه کوچکتر است. در کارخانه های بزرگ به دلیل حجم تولید بالا باید از دستگاه های پر کن بزرگتر استفاده کنند که بتوانند تولید خود را به حد نصاب استاندارد خود برسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید