دینا ماشین

ساخت دستگاه پرکن مایعات غلیظ

برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و یا نیمه جامد می‌توان از دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک مایعات غلیظ استفاده کرد. مایعاتی مثل:سس، مربا،رب، عسل، شکلات صبحانه، ماست با استفاده از این دستگاه خیلی راحت به ظرف مربوطه تزریق می‌شود،بنابراین فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ می‌تواند در صنایع مختلف کارساز و راه‌گشا باشد.

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ با بهترین قیمت و کیفیت

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ با ارزان ترین قیمت

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ با ارزان ترین قیمتقیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ با توجه به تجهیزات و دستگاه هایی که در آن به کار رفته متفاوت است، در واقع هر چه دستگاه امکانات بیشتری داشته باشد، گرانتر است. استفاده از ماشین آلات پرکن ضمن افزایش بهره‌وری، کمک زیادی به دقت در بسته بندی می‌کند. مایعات برای ریخته شدن در ظروف و بطری‌ها نیازمند روش مناسبی هستند، که این دستگاه ضمن داشتن دقت و سرعت عمل باید مکانیزم ساده و بدون دردسری داشته‌باشد.فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ با ارزان‌ترین قیمت در مراکز پخش عمده این محصول در سطح شهر و در فروشگاه های آنلاین انجام می‌‌پذیرد.البته این دستگاه به دلیل تنوع بالا قیمت‌های متنوعی دارند.
دستگاه پرکن مایعات رقیق هم برای مایعاتی مانند: انواع شربت‌ها، نوشیدنی‌های میوه‌ای،نوشابه و عرقیات که مانند آب رقیق هستند استفاده می‌شود که نسبت به دستگاه پرکن مایعات غلیظ قیمت مناسب‌تری دارد و این قیمت مناسب به دلیل مکانیزمی است که در دستگاه مورد استفاده قرار می‌‌گیرد.

تولید و ساخت انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق

باید بدانیم که بهترین دستگاه پرکن مایعات غلیظ از جنس بدنه استیل می‌باشد و می‌توان بنا به سفارش مشتری جنس بدنه را از استیل ۳۱۶ که در صنایع شیمیایی کاربرد دارد استفاده کرد. تولید و ساخت انواع دستگاه پرکن مایعات غلیظ و رقیق در کشور ما توسط سازنده‌های مختلفی انجام می‌شود که این سازنده‌ها محصولاتشان را در کیفیت‌‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید و به بازار جهت فروش عرضه می‌کنند.انواع مختلف دستگاه پرکن مایعات شامل موارد زیر است:

  • پرکن تک نازله
  • پرکن دو نازله
  • پرکن چهار نازله
  • پرکن شش نازله
  • پرکن هشت نازله

این دستگاه‌های پرکن مایعات ظرفیت‌های متفاوتی دارند که نوع تک نازله آن تا ۳۰۰ ظرف یک لیتری در ساعت گنجایش دارد و پرکن هشت نازله دارای گنجایش ۱۷۰۰ ظرف یک لیتری است.

ساخت دستگاه پرکن مایعات با برندها و مدل های متنوع در کشور انجام می‌شود و خریدار با توجه به نیاز و جایی که برای دستگاه در نظر گرفته اقدام به انتخاب و خرید محصول می‌کند. شرکت‌های تولیدی نیز به این مسئله به خوبی آگاه هستند به همین دلیل محصول را در اندازه‌های مختلفی تولید می‌کنند. دستگاه پرکن شامل نیمه اتوماتیک، دستی و تمام اتوماتیک است که مزیت دستگاه‌های تمام اتوماتیک این است که نیاز به اپراتور ندارد و تزریق مایع با دقت بیشتری انجام می‌پذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید