دینا ماشین

فروش عمده دستگاه لیبل زن با کیفیت

از دستگاه لیبل زن در صنایع مختلف و آزمایشگاه ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و … برای نظم دهی به کالا و اجناس مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به کارایی و عملکرد مناسب بسیار پرفروش است. خرید و فروش عمده دستگاه لیبل زن در نمایندگی ها و شرکت های تولید کننده با قیمت مناسب صورت می گیرد. در ادامه مطلب از انواع و فروش ویژه نمونه های باکیفیت آن به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.

فروش عمده دستگاه لیبل زن با کیفیت

انواع دستگاه های لیبل زن در کشور

انواع دستگاه های لیبل زن در کشورلیبل ها و برچسب ها برای نشان دادن نام تجاری، بارکد، مشخصات محصول، تزئین یا اطلاعات برای مصرف کننده استفاده می شوند همچنین بر روی ظروف بسته بندی شده برای فروش، حمل و نقل و … مورد استفاده قرار می گیرند و به طور کلی برای تاریخ، عرضه دسته بندی محصول و اطلاعات مربوط به تولید کنندگان و مصرف کنندگان کاربرد دارند. انواع دستگاه های لیبل زن عبارت است از:

  •   لیبل زن دستی که به اپراتور نیاز دارد و با حرکت دادن اهرم، لیبل بر روی بسته بندی محصولات نصب می شود.
  • دستگاه لیبل زن اتوماتیک که بیشترین کاربرد را در صنعت دارد و  وظیفه چاپ برچسب ها را بر روی انواع مواد بر عهده دارند و به دو نوع حرارتی و پشت چسب دار تقسیم می شود. نوع اتوماتیک یکی از اجزای خطوط تولید و بسته بندی می باشد که محصولات به وسیله نوار نقاله به سمت دستگاه فرستاده شده و لیبل روی آن نصب می شود.

بیشترین استفاده را در صنایع غذایی دارند و به طور کلی دو نوع اصلی بیشترین استفاده را دارند، لیبل هایی که بوسیله چسب به صورت مایع روی بسته بندی کاربرد دارد و نمونه هایی که با استفاده از فشار و پرس به بسته ها می چسبند.

فروش ویژه دستگاه های لیبل زن باکیفیت

خرید و فروش دستگاه لیبل زن با کیفیت بالا و به صورت عمده در شرکت های تولیدی، بازرگانی و سایت های فروش معتبر با بهترین کارایی و برند معروف انجام می شود که در خرید و فروش هایی که به صورت عمده صورت می گیرد قیمت پایین تر از خرید جزیی است و مشتری بیشتری جذب می شود.

در فروشگاه های آنلاین انواع این وسیله را برای کاربردهای متنوع ارائه می کنند که این مراکز به دلیل به روز بودن و فراهم کردن شرایط مناسبی برای خرید، بسیاری از افراد ترجیح می دهند از آنها خرید کنند و از هزینه های اضافی در ایاب و ذهاب جلوگیری کنند. با ورود به سایت انواع آن را با ذکر مشخصات و جزئیات مشاهده نموده و پس از انتخاب و ثبت سفارش به نشانی، مشتری ارسال می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید