دینا ماشین

ساخت انواع وسایل پرکن داروهای مایع

فروش عمده دستگاه پرکن دارو در بازار توسط نمایندگی های عرضه کننده با قیمت مناسب صورت می گیرد. دستگاه پر کن دارو در سطح بازار به منظور پر کردن دارو، روغن مایع، و مصرفی به علاقمندان عرضه می شوند. دستگاه های پر کن انواع متنوعی دارند. این دستگاه ها از دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک گرفته تا پر کن انواع پودر و گرانول ها در سطح بازار وجود دارند. این دستگاه ها در مدل های متنوعی تولید می شوند. همه این دستگاه ها در صنایع تولید به کار برده می شوند.

فروش عمده دستگاه پرکن دارو در بازار های خارجی

مشخصات فنی دستگاه پرکن دارو ۶ نازله تمام اتوماتيک

مشخصات فنی دستگاه پرکن دارو ۶ نازله تمام اتوماتيک دستگاه  پرکن دارو ۶ نازله به منشور پر کردن مایعات رقیق در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. مایعات رقیق به مایعاتی می گویند که ویسکوزیته ها کم تر از ویسکوزیته روغن زیتون می باشد ویسکوزیته (گرانروی مایع)، و برای دارو ها نیز به این صورت می باشد. این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک می باشد.

از دستگاه پر کن برای پر کردن مایعات هم چون آب معدنی، دوغ،نوشابه، انواع نوشیدنی ها،مایعات شیمیایی، غذایی و دارویی استفاده به عمل می آید. دستگاه پر کن ۶ نازله به منظور پر کردن مایعاتی نظیر شیر، دوغ، آب معدنی و مواد دارویی استفاده می گردد.
این دستگاه قابلیت پر کردن بطری های با ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سیس تا زیر رزوه درب بطری را دارا می باشد. دستگاه پر کن دارای تنظیمان پر کن از پایین به بالا به صورت اتوماتیک می باشد.
علاقمندان به خرید این دستگاه می توانند به سایت های فروش این دستگاه مراجعه کرده و نحوه کار کرد این دستگاه را مشاهده کنند و در صورت مایل بودن میتوانند به صورت اینترنتی محصول را سفارش دهند. همچنین مشتریان می‌توانند با شماره تلفن هایی که در سایت قرار داده شده است از شرکت های فروشنده در این زمینه مشاوره بگیرند.

تفاوت دستگاه پرکن روتاری با دستگاه پرکن خطی

دستگاه های پرکن روتاری مزیتی که دارند این است که این دستگاه ها فضای کمی را در مقایسه با پر کن خطی اشغال می کنند. در دستگاه های پر کن خطی حداقل ۶ متر جا نیاز می باشد در دستگاه پرکن روتاری مقدار مکانی که نیاز است ۱/۵ در ۱/۵ می باشد.
دستگاه های پر کن روتاری را می توان برای چندین فعالیت بدون نصب کردن تجهیزات جانبی به کار گرفت و از ان استفاده نمود در این پر کن ها سرعت عمل کرد دستگاه در مقایسه با نوع دیگر بیشتر می باشد.
مشتریان در صورت مایل بودن می توانند این محصول را از نمایندگی های فروش سفارش بدهند. این نمایندگی ها این دستگاه را بدون واسطه به فروش می رسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید