دینا ماشین

فروش عمده لیبل زن صنعتی درجه یک و ارزان قیمت

قطعا تا الان بر روی انواع بسته بندی ها نگاه کرده ایم و اطلاعاتی شامل تاریخ تولید، محتویات بسته و … را دیده ایم، این اطلاعات با استفاده از دستگاه لیبل زن چاپ می شوند، فروش عمده لیبل زن صنعتی درجه یک به منظور استفاده صنایع مختلف همچون صنایع مواد غذایی، داروخانه ها، چاپخانه ها، ادارات مختلف و …انجام می شود.فروش عمده لیبل زن صنعتی درجه یک و ارزان قیمت

ارائه‌ دهنده انواع دستگاه لیبل زن صنعتی

ارائه‌ دهنده انواع دستگاه لیبل زن صنعتیلیبل همان برچسب یا کاغذی است که بر روی انواع بسته بندی ها قرار می گیرد و دستگاه لیبل زن اطلاعات مختلفی را بر روی این لیبل چاپ می کند.

دستگاه لیبل زن انواع مختلفی دارد و در اندازه و وزن های مختلفی نیز تولید می شوند که ارائه دهندگان این دستگاه ها آن را برای مکان های مختلفی ساخته اند.

از این دستگاه به منظور چاپ نام تجاری محصول یا چاپ تاریخ تولید و تاریخ مصرف و اطلاعات زیاد دیگری درباره محصول استفاده می شود.

این دستگاه با توجه به میزان کار در حجم ها و وزن های مختلفی وجود دارد که مورد استفاده قرار می گیرد. فروشنده دستگاه لیبل زن صنعتی در بازار های داخلی این محصول را در دو نوع دستی و اتوماتیک به فروش می رسانند.

دستگاه لیبل زن دستی به یک اپراتور نیاز دارد که با فشار دادن اهرم آن اطلاعات را بر روی محصول چاپ کند.

اما دستگاه لیبل زن اتوماتیک بعد از بسته بندی محصولات با استفاده از نوار نقاله به سمت دستگاه لیبل زن فرستاده می شوند و دستگاه بارکد، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را بر روی محصول چاپ می کند.

تولید کنندگان دستگاه اتوماتیک خود را در دو نوع حرارتی و پشت چسب دار تولید می کنند.

دستگاه های لیبل زن گران قیمت تر از سایر انواع دستگاه های چاپ و پرینتر ها هستند اما تولیدکنندگان برای حفاظت از محصولاتشان با چاپ انواع بارکد و اطلاعات بر روی محصولشان، آن را از سایر محصولات تقلبی متمایز می سازند.

فروش لیبل‌ زن صنعتی به صورت عمده توسط نمایندگی های فروش انجام می شود، قیمت های این محصولات براساس عوامل مختلفی متفاوت هستند.

عواملی همچون برند محصول و کشور سازنده آن، سرعت چاپ بر روی لیبل، کیفیت چاپ، چاپ رنگی، امکان چاپ به صورت سیار و … بر روی قیمت این محصول اثر می گذارد.

این دستگاه یکی از کاربردی ترین دستگاه ها در کارخانه ها، بانک ها، تولیدی ها و … است که دارای ویژگی های مهمی همچون بی سر و صدا بودن، سایز کوچک و سرعت خوب در چاپ انواع اطلاعات می باشد.

این دستگاه با دارا بودن انواع پورت های مختلف امکان اتصال به سایر وسایل الکترونیک همچون رایانه و انواع چاپگرها و پرینترها را میسر می سازد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید