دینا ماشین

خرید اینترنتی مایع پرکن از سایت

دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک همانطور که از اسم آن نیز مشخص است به دستگاهی گفته می شود که از آن برای پر کردن مایعات مختلفی استفاده می شود. این دستگاه با انجام این کار می‌تواند کمک زیادی به بسته بندی درست محصولات مختلف نمایید. گرانوری در مایعات مختلف فرق می کند به همین علت نحوه تزریق کردن مایعات مختلف نیز در این دستگاه متفاوت می باشد. در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی در مورد دستگاه پرکن مایعات فروشی، انواع دستگاه و … در اختیار شما قرار دهیم؛ ما را در ادامه مطلب همراهی کنید.

فروش و خرید دستگاه پرکن مایعات از سایت

مکانیزم پرشدن در دستگاه پرکن مایعات

مکانیزم پرشدن در دستگاه پرکن مایعات مکانیزم پر شدن در دستگاه پرکن با توجه به نوع مایع مختلف است و بر اساس سه مکانیزم پمپی، ثقلی و سیلندر پیستونی انجام می شود که در ادامه هر یک را به صورت جدا توضیح می دهیم

  • مکانیزم پمپی: این مکانیزم برای مایعات متفاوت و همچنین جهت پردن کردن موادی مانند گریس سرد کاربرد دارد. بهتر است بدانید دقت این مکانیزم بالا نیست به همین دلیل در کارهای دقیق چندان کاربرد ندارد.
  • مکانیزم ثقلی: مکانیزم ثقلی که در بین سایز مکانیزم ها قیمت ارزانی دارد برای پر کردن مایعاتی مانند دوغ، مواد شوینده، مایعات رقیق و … استفاده می شود.
  • مکانیزم پر کن سیلندر پیستون: این مکانیزم از دقت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل از آن برای پر کردن ماشین آلات اتوماتیک و مایعات غلیظ استفاده می شود. لازم به ذکر است بدانید احتمال خطا در این مکانیزم بسیار پایین و تقریبا در حد صفر می باشد.

انواع دستگاه پرکن مایعات

همانطور که می دانید از دستگاه پر کن برای پر کن مایعات مختلفی استفاده می شود به همین دلیل انواع دستگاه پرکن وجود دارد که با توجه به کاربرد آن لازم است دستگاه مناسب انتخاب شود. به طور کلی انواع مختلف این محصول که در بازار وجود دارد شامل موارد زیر می شود.

  • نیمه اتوماتیک: این دستگاه در دو نوع رومیزی و شاسی دار آن در بازار وجود دارد و بر اساس تعداد نازال هایی که در آن وجود دارد می توان از آن انتظار کار داشت.
  • اتوماتیک: درصد خطای این نوع دستگاه بسیار کم و در حد صفر است.
  • پر کن گریس: این دستگاه برای پر کردن موادی مانند گریس که داای چسبندگی و غلیظ است استفاده می شود.
  • پر کن عسل: همانطور که می دانید ویسکوزیته عسل بالا است به همین دلیل توصیه می شود قبل از استفاده از این دستگاه کمی گرم شود تا روند کار با سرعت بیشتری انجام شود.
  • پر کننده گالن: از این دستگاه برای پر کردن عرقیجات و آب رادیاتور در ظروف بزرگ ۲۰ لیتری استفاده می شود.
  • پر کن بشکه: بشکه که دارای حجم بسیار زیاد است با استفاده از این دستگاه پر می شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید