دینا ماشین

قیمت خرید دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی اعلا

خرید دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی، با توجه به اهمیت انواع خشکبار از نظر بهداشتی با کیفیت های بالا انجام می پذیرد.دستگاه های بسته بندی صنعتی در نمونه ها و سایز های مختلفی در بازار به فروش می رسند که هر کدام قیمت و کیفیت خاصی دارند.

قیمت خرید دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی اعلا

انواع مدل های دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی ایرانی

انواع مدل های دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی ایرانی دستگاه بسته بندی صنعتی از جنبه های مختلف مورد تقسیم بندی قرار می گیرد.

یک نمونه تقسیم بندی این نوع کالا از نظر نحوه کارکرد آن ها است که در این مورد در دو دسته کلی قرار می گیرد:

  • دستگاه بسته بندی اتوماتیک
  • دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتیک

این دو نمونه دستگاه بسته بندی تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند که در ادامه بحث تفاوت های آن ها را به اختصار بیان خواهیم کرد.

یکی از مهم ترین تفاوت های این دو مدل دستگاه بسته بندی صنعتی در این زمینه است که در دستگاه بسته بندی تمام اتوماتیک صفر تا صد فعالیت بسته بندی توسط خود دستگاه انجام می شود و نیازی به دخالت نیروی انسانی ندارد و فرایند بسته بندی را با سرعت بسیار زیادی انجام می دهد، در صورتی که در دستگاه های نیمه اتوماتیک به حداقل نیروی انسانی نیاز است.

یکی دیگر از تفاوت ها در این نوع کالا ها این است که قیمت دستگاه های تمام اتوماتیک بسیار بیشتر از نمونه نیمه اتوماتیک است.

تفاوت دیگر این دو نوع دستگاه از نظر سایز و جایگاه اشغالی می باشد. همان طور که از نام دستگاه ها بر می آید نمونه دستگاه های اتوماتیک بسیار بزرگ هستند و نیاز به فضای اشغالی بیشتری نسبت به نمونه های نیمه اتوماتیک دارند.

ناگفته نماند که در دستگاه های نیمه اتوماتیک نیاز به دستگاه دوخت برای پلمپ کردن بسته های پر شده از مواد نیز می باشد، در صورتی که دستگاه های تمام اتوماتیک به این نوع دستگاه نیاز ندارند.

در ایران برندهای بسیار فعال و موفقی وجود دارند که میتوانند انواع مدل های دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی را تولید نمایند.

دستگاه بسته بندی ایرانی نسبت به نمونه های خارجی دارای قیمت فروش پاییت تری است و از این رو برای تولید کننده های عزیز قابل صرفه خواهد بود.

هم چنین خرید دستگاه بسته بندی ایرانی اگر از طریق نمایندگی های این کالا ها باشد می توانند تخفیف ها و شرایط فروش فوق العاده ای برای مشتریان به همراه داشته باشد.

مشتریان و تولید کنندگان مواد غذایی و خشکبار که نیاز مبرمی به انواع مدل های دستگاه بسته بندی خشکبار  دارند می توانند با مراجعه به نمایندگی های رسمی برندهای ایرانی این نوع کالا را با قیمت های پایین تر خرید نمایند.

تفاوت دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی و دستی

عموما دستگاه های صنعتی و دستی یک تفاوت بزرگی که باهم دارند این است که در دستگاه های صنعتی ربات به جای انسان بصورت خودکار کار بسته بندی خشکبار را انجام می دهد. ولی در دستگاه بسته بندی دستی این عمل توسط افرادی بصورت یدی انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید