دینا ماشین

قیمت خرید دستگاه پرکن دارو ارزان و باکیفیت

شرکت های داروسازی برای اینکه بتوانند محصولاتی بهداشتی و استریل به مصرف کنندگان تحویل دهند نیازمند تجهیزات و دستگاه هایی پیشرفته و اتوماتیک و در عین حال دقیق هستند. دستگاه پر کن یکی از بهترین و کارآمد ترین این دستگاه ها است که به صورت کاملا منحصر به فرد و خاص عمل پر کردن داروهای مایع و جامد را انجام می دهد. این تجهیزات در مدل های مختلفی ساخته می شوند که هر کدام با دقت بالا کارایی خاص دارند. پر کردن داروها توسط این دستگاه علاوه بر اینکه در کمترین زمان انجام می شود بلکه دقت و اندازه معینی دارد. دوز دارو در این سیستم به خوبی مشخص می شود. قیمت خرید دستگاه پرکن دارو ارزان بوده تا صنایع بتوانند به راحتی آن را خریداری کنند. 

قیمت خرید دستگاه پرکن دارو ارزان و باکیفیت

طرز کار با دستگاه پرکن دارو

طرز کار با دستگاه پرکن دارو	طرز کار با دستگاه پرکن دارو بسیار خاص بوده و اپراتور باید آشنایی کامل با آن داشته باشد. هر دستگاه مختص به دارویی خاص است و سیستم مایعات و جامدات با یکدیگر فرق دارد. دستگاهی که شربت ها را درون شیشه ریخته عملکرد بالایی دارد. آن ها به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عمل می کنند و اپراتور میزانی که باید در جعبه ریخته شود را در سیستم ثبت کرده و آن به طور خودکار همین روند را ادامه می دهد.

نحوه کار با دستگاه بستگی به مدل آن دارد. این دستگاه توانایی جداسازی و پر کردن و قفل کردن را دارد و محصول را به صورت کامل آماده عرضه به بازار می کند. اپراتور به خوبی طرز کار با دستگاه را می داند و به راحتی می تواند این کار را انجام دهد. امکان تغییر سرعت در دستگاه مهمترین مزیت آن است. 

پارامترهای فنی دستگاه پرکن دارو

هر دستگاه پر کن دارو دارای پارامترهای فنی است که مصرف کننده با در نظر گرفتن آن ها می تواند بهترین بهره را از سیستم ببرد. بیشتر این دستگاه ها از فولاد ضد زنگ تولید شده اند که قدرت و دوام بالایی دارند. این دستگاه می تواند به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست عمل پر کردن را انجام دهد و  داری سیستم برق و مجهز به شمارشگر اتوماتیک و پنوماتیک و تنظیمات جهت کنترل سرعت می باشند.

با استفاده از این سیستم  میزان پر کردن دقیق تر و متناسب با استاندارد های دارویی و بهداشتی می باشد. این تجهیزات از نظر پارامترهای فنی، ابعاد و اندازه، نوع کارایی، اتوماتیک بودن یا نبودن و مشخصات بسیار دیگری باهم متفاوت می باشند. صنعت داروسازی به کمک این تجهیزات توانسته سطح تولید خود را تا حدزیادی افزایش دهد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید