دینا ماشین

قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین

دستگاه های بسته بندی همانطور که از نامش  تا حدودی پیدا است برای بسته بندی مواد و خشکبار و غلات در کارخانه های مواد غذایی استفاده می شود  بسیار پرکاربرد است و جایگزین مناسبی برای نیروی انسانی است چرا که با کمترین خطا می تواند در نگهداری ارزش محصول بدون هیچ گونه ضرری به تولید کننده کمک بزرگی کند.

دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین در امر بسته بندی بسیار با دقت عمل می کند و کاملا اتوماتیک است. 

این دستگاه ها قیمت های متفاوتی در بازار دارند اما قیمت آن بستگی به قطعات استفاده شده در آن و همچنین تجهیزات و متعلقات آن دارد اما با نوسانات بازار مسما این محصول نیز قیمت ثابتی ندارد و متغیر می باشد اما به طور کل قیمت آن بستگی به عوامل زیر دارد:تاریخ زدن دستگاه روی بسته بندی، امکان پاکت زنی بسته بندی و …

قیمت دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین

بررسی مشخصات فنی دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین

بررسی مشخصات فنی دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین   این دستگاه برای بسته بندی  خشکبار است و بر اساس محصول و وزن آن بسته بندی آن را انجام می دهد.

مشخصات فنی این دستگاه در برند های مختلف متفاوت است اما در بسیاری از مدل ها معمولا مشابه هستند. 

 مشخصات دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین: این دستگاه دارای یک مانتور لمسی با منوی فارسی می باشد و کاملا اتوماتیک است و به عیب یاب کامپیوتری مجهز است.  دقت بالای آن نشان دهنده با کیفیت بودن آن است. طول آن ۲۰۰و عرض آن ۱۷۰ می باشد برق استفاده شده در آن سه فاز است اما مشتری می تواند درخواست تغییر برق را دهد تا به تک فاز تبدیل شود همچنین وزن خود دستگاه ۱۶۰۰ کیلوگرم می باشد. سرعت بسته بندی این دستگاه بالا می باشد و در هر دقیقه با توکه به نوع محصول و حجم آن  ۱۰الی ۲۵بسته را اماده سازی می کند همچنین  ولتاژ مورد نیاز دستگاه  ۲۲۰ ولت تا۳۸۰ ولت است و معمولا به شکل عمودی تولید می شود.

تفاوت دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین با دستگاه های معمولی

 دستگاه بسته بندی خشکبار چهار توزین در مقایسه با دستگاه های معمولی مزایای بسیاری را شامل می شود. 

هرچه تعداد توزین در این دستگاه بیشتر یاشد فرآیند بسته بندی محصولات سریعتر است. 

تفاوت دستگاه بسته بندی خشکبار  توزین دار با معمولی  بسیار است.  دستگاه بسته بندی چهار توزین از قیمت مناسبی برخوردار است و به نسبت دستگاه های معمولی به کیفیت در بسته بندی،  دقت در بسته بندی و سرعت می توان شاره کرد. 

از اصلی ترین تفاوت ها در میان این دو دستگاه در سرعت بسته بندی آن است که دستگاه توزین دار به نسبت دستگاه معمولی از سرعت بالایی در بسته بندی برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید