دینا ماشین

قیمت دستگاه لیبل زن صنعتی با کیفیت فوق العاده

کلیه محصولات بویژه مواد غذایی لازم است دارای تاریخ مصرف و کد بهداشتی کارگاه باشند. برای درج این اطلاعات از دستگاه لیبل زن استفاده می شود که در انواع و با کیفیت بالا، نوشته مشخص و با قدرت با تفکیک فوق العاده ایجاد می گردد. قیمت لیبل زن صنعتی به مقدار زیادی به سرعت و کیفیت نوشته آن بستگی دارد. 

قیمت دستگاه لیبل زن صنعتی با کیفیت فوق العاده

قیمت و مراحل ساخت دستگاه لیبل زن صنعتی باکیفیت بالا

قیمت و مراحل ساخت دستگاه لیبل زن صنعتی باکیفیت بالادستگاه لیبل زن صنعتی طی چند مرحله ساخته می شود. یکی از بخش های مهم آن برنامه ریزی کامپیوتری و تنظیم نوع نوشته است. برای مثال برخی دستگاه ها ممکن است فقط تاریخ تولید و انقضا را ثبت کنند، در بعضی انواع آن قیمت و کد بهداشتی نیز قید می شود و یا ممکن است اطلاعات ضروری و غیر ضروری دیگری را بتوان به این بخش اضافه کرد.

انواع اتوماتیک این دستگاه ها برای کارخانه های بزرگ و در مسیر خط تولید به شدت مورد نیاز است چرا که حجم انبوه محصولات تولیدی آنها را عملا نمی توان به صورت دستی برچسب گذاری کرد. اگر هم از نیروی انسانی در این مورد استفاده شود، انزژی و زمان زیادی را از شاغلین آن بخش خواهد گرفت. بعلاوه هزینه دستمزد این افراد بالا خواهد بود. بنابراین به صرفه تر است که دستگاه های اتوماتیک جایگزین نیروی انسانی شود.

بر اساس نوع عملکرد و قابلیت طراحی محتوای برچسب، قیمت ها برآورد می شود. یک دستگاه اتوماتیک همواره از یک دستگاه دستی قیمت بالاتری دارد. حال اگر بتوان نوع نوشته مورد نظر دستگاه را برحسب نیاز و با انعطاف زیاد تغییر داد بازهم روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. در کنار همه این موارد آنچه به طور اساسی قیمت یک محصول را تعیین می کند، سطح کیفیت و اعتبار شرکت سازنده آن است.

تولید کنندگان و سازندگان انواع دستگاه لیبل زن صنعتی

دستگاه لیبل زن اتوماتیک عمدتا در خط تولید کارخانه های بزرگ نصب می شود. تولید کنندگان و سازندگان این دستگاه ها سعی می کنند طراحی آن را طوری انجام بدهند که متناسب با شرایط و مسیر عبور کالا بوده و بتوان آن را در مراحل پایانی خط تولید جانمایی کرد.

در صنعت مواد غذایی و آرایشی بهداشتی این مرحله از فرایند تولید محصولات اهمیت بسزایی دارد. چرا که اگر محصولی با اطلاعات غلط وارد بازار شود ممکن است طی بازرسی های انجام شده توسط سازمان استاندارد و وزارت بهداشت به مشکل قانونی برخورد کند. 

از طرفی مصرف کننده به اعتبار اطلاعات روی محصول، به آن اعتماد کرده و اقدام به مصرف  می کند. لذا اگر یک محصول با مشخصات اشتباه به دست مردم برسد و مورد استفاده قرار بگیرد چه بسا سلامتی آنها را به خطر بیاندازد.

لذا انتخاب دستگاه لیبل زن دقیق و متناسب با کاربری بسیار مهم می باشد. توصیه می شود همواره یک نیروی انسانی قبلا از ورود کالا به بازار به صورت رندوم به کنترل برچسب ها بپردازد تا از بروز اشتباه احتمالی پیشگیری شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید