دینا ماشین

قیمت دستگاه پرکن مایعات عالی در بازارهای داخلی

قیمت دستگاه پرکن مایعات عالی به عوامل مختلفی از جمله نو و یا دست دوم بودن آن، کیفیت محصول تولیدی و … بستگی دارد. در نوشتار زیر به ارائه توضیحاتی در این زمینه می پردازیم.

قیمت دستگاه پرکن مایعات عالی در بازارهای داخلی

معرفی مدل های مختلف دستگاه پرکن مایعات

معرفی مدل های مختلف دستگاه پرکن مایعاتاولین تقسیم بندی که در مورد مدل دستگاه مایعات وجود دارد، به غلیظ و یا رقیق بودن مایع مصرفی بستگی دارد. برای پر کردن ظروف از مایعات غلیظ، از دستگاه پر کن مایعات غلیظ، و برای پر کردن مایعات رقیق، از دستگاه پر کن مایعات رقیق استفاده می شود. 
این دستگاهها با توجه به موارد بالا مایعاتی از قبیل آب، نوشابه، مایع ظرفشویی و حتی خامه و مربا را بسته بندی می کنند. ویسکوزیته مایعات در امر استفاده از دستگاه پرکن، از اهمیت بالایی برخوردار است. 
دومین تقسیم بندی که در زمینه مدل دستگاه پر کن می توانیم داشته باشیم، اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک بودن دستگاه می باشد. که نوع اتوماتیک آن برای خطوط تولید با تولید انبوه و نوع نیمه خودکار آن برای تولیدات کم استفاده می شود. 
امروزه در کشورمان، تولید کنندگانی هستند که متناسب با نیاز بازار و در راستای اتوماسیون خطوط تولید، اقدام به ساخت و فروش این دستگاه می کنند. این شرکتها در زمینه نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش نیز، تعامل خوبی با مشتری خود دارند. 

دستگاه پرکن مایعات در چه مکان هایی استفاده می شود؟

از این محصول در خطوط تولید، فراوری و بسته بندی انواع مایعات می توان استفاده کرد و همان طور که در بالا ذکر شد، این دستگاه برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق، کاربرد دارد. در حال حاضر انواع و اقسام این وسیله، در کشورمان در حال تولید است. 
تولید کنندگان کشورمان با تکیه به دانش متخصصان داخلی و با استفاده از تجهیزات روز دنیا، توانسته اند مدل های مختلفی از این وسیله کاربردی در صنعت اتوماسیون را تولید کنند. این محصولات در سایز های مختلفی نیز به بازار عرضه می شود که متناسب با نیاز خود، می توان از آنها استفاده کرد. 
نحوه پر کردن ظروف، با توجه به گران روی مایع مورد نظر متفاوت می باشد. به عنوان مثال، برای محصولاتی که ویسکوزیته بالایی دارند از طریق پمپ و پیستون اقدام به پر کردن ظروف می کنند و برای مایعاتی که راحت تر جاری می شوند از وزن خود مایع برای بسته بندی، استفاده می شود. 
بعضی از این دستگاهها به گونه ای طراحی شده اند که اگر احیانا خط تولید با افزایش روبرو شد، نازل های جدیدی روی دستگاه بتوان نصب کرد که متناسب با حجم تولیدات جدید ،بتواند عمل کند و نیاز تولید کننده به دستگاه جدید را بر طرف کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید