دینا ماشین

قیمت دستگاه پرکن مواد شیمیایی

دستگاه پرکن مواد شیمیایی

در شرکت های صنعتی در فرآیند بسته بندی محصول از دستگاه پرکن مایعات جهت انتقال انواع مایعات اعم از غذایی مثل آب، روغن، خامه و رب و… و مایعات صنعتی و شیمیایی به بطری و ظروف استفاده می شود.پرکن ها انواع مختلفی دارند که می توان به پرکن مایعات رقیق، پرکن مایعات غلیظ، پرکن های پودری و جامد اشاره کرد.موارد کاربرد دستگاه پرکن مایعات شیمیایی
این دستگاه در شرکت های دارویی برای انتقال انواع شربت ، الکل و انواع لوسیون استفاده می شود، در شرکت های تولید مواد بهداشتی نیز برای انتقال انواع شامپو، مایع ظرفشویی، شوینده ها و مایع های بهداشتی استفاده می شود، در کارخانجات تولید مواد صنعتی برای انتقال انواع مواد شیمیایی اعم از اسیدی و بازی و انواع لوسیون و روغن مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین در مواد غذایی برای انتقال انواع مواد غلیظ و رقیق مانند عسل، مربا و رب و… مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع دستگاه پرکن مایعات شیمیایی

دستگاه پرکن مواد شیمیایی رقیق:

تعریف کلی برای مایعات، مایع رقیق به هر مایعی گفته می شود که دارای ویسکوزیته پایینی باشند مانند آب.
از پرکن مایعات رقیق می توانید برای پرکردن آب معدنی ، دوغ ، آب باتری ، سفید کننده ها ، نوشیدنی های طمع دار، مایعات شیمیایی  غذایی ، دارویی و غیره استفاده کنید. معمولاً مایعات با ۳ مکانیزم پرکن پمپی، پرکن سیلندر پیستونی و پرکن ثقلی داخل ظروف هدایت می شوند.

دستگاه پرکن مواد شیمیایی غلیظ:

مایعاتی که دارای ویسکوزیته زیاد هستند در گروه مایعات غلیظ قرار می گیرند که برای این دسته از مایعات باید از دستگاه پرکن مایعات غلیظ استفاده شود. این دستگاه برای پرکردن و بسته بندی درب بطری ها از مایعات غلیظ مانند سس کچاپ و مایونز ، روغن ، عسل و .. به صورت کاملاً اتوماتیک به کار می رود
پرکردن این نوع از مایعات از حساسیت خاصی برخوردار است زیرا مقدار تنظیمات اشتباه یا حتی طراحی اشتباه در مکانیسم پر کردن باعث خطاها و اشتباه های غیرقابل قبولی می شود.

در دستگاه پرکن مایعات غلیظ بر خلاف مایعات رقیق ، بهترین مکانیسم در درجه اول مکانیسم سیلندر پیستون است. این دستگاه دارای قابلیت پر کردن مایعات غلیظ بر اساس حجم سیلندر می باشد

دستگاه پرکن مواد شیمیایی:

در صنعت به دلیل استفاده ی زیاد از مواد اسیدی و بازی و خطرناک و وجود این مواد در محصول نهایی، باید از دستگاه پرکن مایعاتی استفاده شود که هم به باز و اسید و هم نسبت به خوردگی در برابر آن ها مقاوم باشد و هم بتواند به صورت اتومات و با کمترین دخالت اپراتور به کار خود ادامه می دهد.
خوشبختانه مجموعه ما دستگاه پرکن مایعات شیمیایی تولید کرده است که دارای این ویژگی ها می باشد و ویژه ی استفاده و کار با مواد خطرناک و شیمیایی است ،این دستگاه دارای دقت بالایی می باشد و تمام قطعات به کار رفته در آن نسبت به مواد شیمیایی از قبیل اسیدی، بازی و… مقاوم هستند.

ویژگی دستگاه پرکن مایعات شیمیایی:

•    در دستگاه پرکن مایعات شیمیایی فقط قرار دادن ظروف در دستگاه توسط اپراتور انجام می شود و سایر عملیات ها شامل پر کردن،دربگذار،دربند و ردیف کردن در دستگاه و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.
•    جنس تمامی قطعات درگیر با مواد شیمیایی خطرناک در دستگاه پرکن مایعات شیمیایی این شرکت از جنس استیل (st316) و در صورت سفارش مشتریان از جنس تفلون ساخته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …