دینا ماشین

قیمت روز دستگاه بسته بندی صنعتی ایرانی

بسته بندی محصولات تولیدی یکی از مراحل مهم در تولید انواع محصولات به شمار می رود به طوری که عرضه ی محصولات با بسته بندی با کیفیت و جذاب باعث می شود که مشتریان بیشتری به سمت محصولات جذب شوند و تولیدکنندگان فروش بیشتری داشته باشند به همین دلیل تولید کنندگان باید به بسته بندی محصولات خود توجه ویژه ای داشته باشند. دستگاه های بسته بندی صنعتی متفاوتی در بازار وجود دارند که هر کدام با توجه به کارکرد و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند. نحوه عملکرد دستگاه، تکنولوژی به کار رفته در آن، کیفیت آن، انعطاف پذیری دستگاه و … از عواملی هستند که در تعیین قیمت دستگاه بسته بندی صنعتی تاثیر گذار می باشند. برای مطلع شدن از قیمت روز دستگاه های ایرانی می توانید به کارخانه های تولیدی و یا نمایندگی های فروش این محصول به صورت حضوری مراجعه فرمایید. همچنین می توانید از طریق سایت های اینترنتی معتبر از قیمت روز این محصول آگاه شوید. قیمت روز دستگاه بسته بندی صنعتی ایرانی

انواع مدل های دستگاه بندی صنعتی

انواع مدل های دستگاه بندی صنعتیمدل دستگاه بسته بندی با توجه به کاربردش متفاوت می باشد، این دستگاه ها برای بسته بندی مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی و … به کار می روند.

انواع مدل های دستگاه بسته بندی صنعتی عبارتند از:

  • دستگاه بسته بندی توزین دار: این دستگاه برای بسته بندی مواد گرانولی مانند حبوبات، خشکبار، انواع قند و شکر، چای و … کاربرد دارد.
  • دستگاه بسته بندی پودری: برای بسته بندی آرد، ادویه جات، پودرهای خوراکی، دارویی، شیمیایی و … به کار می رود.
  • دستگاه بسته بندی ساشه: برای بسته بندی مایعات مثل آب لیمو، شاپو، مایع ظرفشویی و … کاربرد دارد.
  • دستگاه بسته بندی سیل وکیوم: برای بسته بندی و پر کردن مایعاتی مثل دوغ، لبنیات، انواع نوشیدنی ها و … کاربرد دارد.
  • دستگاه بسته بندی پیلوپک: برای بسته بندی مواد غذایی، محصولات بهداشتی و … به کار می رود.

قیمت این دستگاه ها از یکدیگر متفاوت می باشد برای استعلام از قیمت روز این محصولات می توانید با کارشناسان وبسایت ما تماس حاصل فرمایید. 

کشور های صادر کننده بسته بندی صنعتی

در کشور ما کارخانه های متعددی در زمینه تولید انواع دستگاه های بسته بندی مشغول به فعالیتند که در این بین برخی از تولید کنندگان آنچنان موفق بوده اند که به صادرات دستگاه بسته بندی نیز مشغول می باشند.

این دستگاه ها از نظر کیفیتی مورد تایید می باشند و با قیمت مناسبی نیز صادر می شوند به همین دلیل مشتریان متعددی از کشورهای دیگر متقاضی خرید این دستگاه ها از کشور ما می باشند.

همچنین تولید کنندگان می توانند با تولید سایت های اینترنتی تولیدات خود را معرفی و به نمایش بگذارند تا بدین وسیله بتوانند محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید