دینا ماشین

قیمت روز دستگاه پرکن دارو در بازار اصفهان

داروها از اقلام پر مصرف در جامعه امروزی هستند که باید به شیوه ای استریل و بهداشتی پر و بسته بندی شوند تا از آلودگی ها در امان بمانند. این محصولات که در کارخانجات تولید می شوند توسط دستگاه هایی مجهز و مدرن و به صورت اتوماتیک پر می شوند. دستگاه پر کن دارو در صنعت داروسازی بیشتر استفاده را دارد و به صورت کاملا اتوماتیک بدون دخالت انسان با سرعت و دقت بالا عمل پر کردن را انجام می دهد. این سیستم در مدل های مختلف تولید می شود که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. قیمت روز دستگاه پرکن دارو بستگی به کیفیت و مدل و سایز آن دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد نرخ بیشتری دارد. 

قیمت روز دستگاه پرکن دارو در بازار اصفهان

کاربرد دستگاه پرکن دارو

کاربرد دستگاه پرکن دارو	کاربرد دستگاه پرکن دارو همانطور که از اسم آن مشخص است پر کردن دارو های مختلف اعم از مایع و جامد است. این دستگاه ها به صورت خودکار و نیمه خودکار تولید می شوند که امروزه نمونه های خودکار و اتوماتیک به دلیل سرعت و دقت بالا بیشترین استفاده را دارد. فرآیند پر کردن دارو توسط این دستگاه به نوع مواد بستگی دارد. برخی از آن ها تنها مخصوص پر کن شیشه و مایعات هستند. 

این دستگاه ترکیبی از کیفیت، کارایی، سرعت و دقت را شامل می شود که باعث تمایز و برتری آن نسبت به نمونه های دیگر شده است و بهترین جایگزین به جای محصولات مشابه قدیمی است. مهمترین مزیت این نوع دستگاه ها در این است که دیگر نیاز نیست شما وقت زیادی را صرف پرکردن ظروف کنید بلکه دستگاه خود تعداد زیادی از ظروف را در کمترین زمان برای شما پر می کند.

چرخه فرآیند دستگاه پرکن دارو

چرخه فرآیند دستگاه پرکن دارو در عین سادگی پیچیده بوده و باید مراحلی بهداشتی را طی کند. ساخت منحصر به فرد باعث شده تا بهترین عملکرد را در مدت زمان اندک داشته باشد. پر کردن شیشه و جعبه هایی دارویی چه مایع باشند و چه جامد عملی دقیق و زمانگیر است که توسط این دستگاه به راحتی و به صورت اتوماتیک انجام می شود‌ دارو پس از طی کردن این چرخه فرآیند بسته بندی و آماده عرضه به داروخانه ها می شود.

چون تنوع این دستگاه ها بالا است نحوه عملکرد آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است و هر کدام کارایی خاص خود را دارند. وزن این اقلام توسط دستگاه به خوبی و با دقت اندازه گیری می شود. شرکت های داروسازی توانسته اند به کمک این تجهیزات پیشرفته سطح تولید را افزایش دهند و به خوبی پاسخگوی نیاز بازار باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید