دینا ماشین

قیمت لیبل زن صنعتی با بهترین کیفیت در نمایندگی ها


قیمت لیبل زن صنعتی با بهترین کیفیت در سطح کشور متفاوت است. از جمله مواردی که باعث می شود قیمت لیبل زن صنعتی افزایش پیدا کند،مکانیسم چاپ لیبل پرینتر، دستگاه بارکد زن، لیبل زن سیار،سرعت چاپ لیبل زن صنعتی دفتری و صنعتی، کیفیت چاپ دستگاه لیبل زن، برند دستگاه بار کد زن،چاپ لیبل رنگی و امکاناتی مانند بلوتوث می باشد. 

قیمت لیبل زن صنعتی با بهترین کیفیت در نمایندگی ها

نقد و بررسی دستگاه لیبل زن پشت چسبدار استوانه ای

نقد و بررسی دستگاه لیبل زن پشت چسبدار استوانه ای

اگر بخواهیم به بررسی دستگاه پشت چسبدار  لیبل زن بپردازیم باید بگوییم این دستگاه ماشینی کاملا اتوماتیک بوده که مجهز به پی ال سی که همان کنترل الکتریکی است، تاچ اسکرین که همان مانیتور با صفحه کلید لمسی و اینورتر که همان کنترل دور الکترونیکی است می شود.

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار، برای چسبانیدن لیبل بر روی ظرف های شیشه ای، فلزی و پلاستیکی یا همان پلی اتیلن مناسب می باشد. این دستگاه را می توان بر روی یک ست چنج  مناسب با ظروف در خواستی تنظیم نمود. اگر ظروف در خواستی سطح صافی داشته باشند نیازی به چنج نیست. دستگاه تاریخ زن گرد که تاریخ زن دار است توانایی چاپ سه خط بر روی لیبل مانند تاریخ، سریال و قیمت و … را دارا است.

دستگاه لیبل زن گرد که تاریخ زن دارد، روی سطوحی مانند بطری های روغن، شیشه های شربت و … قابل چسباندن است. بیشترین استفاده از این دستگاه ها در صنایع غذایی می باشد که در این صنعت لیبل ها اهمیت ویژه ای دارند.

مشخصات فنی دستگاه لیبل زن پشت چسبدار استوانه ای

دستگاه پشت چسبدار استوانه ای به گونه ای طراحی شده است که لیبل ها به صورت دسته ای و کاملا اتوماتیک وارد خشاب دستگاه می شود و لیبل ها یکی یکی و اتوماتیک متناسب با سطحی که ظروف دارند، چسبانده می شود. این دستگاه یکی از پر کار برد ترین دستگاه ها در موارد صنعتی می باشد.

دستگاه لیبل زن انواع مختلفی دارد ازجمله دستگاه لیبل زن پشت چسبدار، دستگاه لیبل زن آب چسب، دستگاه لیبل زن خطی و … . دستگاه لیبل زن پشت چسبدار برای بطری های شیشه ای و PET مناسب است. این ماشین ها در مدل های گرد می توانند لیبل را به صورت نیم دایره، دایره، تخت و دو طرفه که در ساعت ظرفیت ۶۰۰۰ بطری را دارند، بزنند.

البته بستگی به طول لیبل نیز دارد. بسته به طول لیبل و نوع بطری در مدل کتابی به صورت یک طرفه تا تعداد ۴۰۰۰ بطری ظرفیت دارد. باید بتوان تمام قسمت های این دستگاه را تنظیم نمود ازجمله تنظیم طول و عرض لیبل برای بطری های مختلف، تنظیم کننده بطری کتابی و همچنین فاصله انداز بطری برای بطری های گرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید