دینا ماشین

لیبل زن صنعتی زبرا با ارزان ترین قیمت

دستگاه لیبل زن صنعتی زبرا مشخصه محصول را در روی برچسب درج کرده و این برچسب بر روی ظروف مواد خوراکی قرار می گیرد. این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار است و ابعاد مختلفی نیز است که بیشتر در کارخانجات مواد غذایی کاربرد دارد. این دستگاه برند کشور آمریکا می باشد که از نوع وارداتی است و در نمایندگی های فروش در سراسر استان ها عرضه می شود. 

لیبل زن صنعتی زبرا با ارزان ترین قیمت

خرید لیبل زن صنعتی در کشور

خرید لیبل زن صنعتی در کشورخرید لیبل زن صنعتی در بازارهای کشور بیشتر در نمایندگی های فروش عرضه می شود. نمایندگی لیبل زن زیرا نیز در استان های کشور وظیفه فروش این برند را بر عهده دارند. مرکز فروش دستگاه لیبل زن شرکت های پخش نیز می باشند که این دستگاه را وارد کشور نموده و به طرق مختلف به فروش می رسانند.

خریداران لیبل زن صنعتی زبرا بیشتر تولید کنندگان صنایع غذایی می باشند این دستگاه علاوه بر نوع صنعتی در انواع اداری نیز تولید می شود که نوع صنعتی آن بزرگ تر می باشد. لذا کاربرد هر کدام فرق دارد.

تولید کننده لیبل زن صنعتی زبرا در تهران

تولید کننده لیبل زن صنعتی زبرا در تهران تولید کننده لیبل زن صنعتی زبرا در تهران دارای نمایندگی فروش می باشد. این دستگاه در اصل برند آمریکایی می باشد ولی در چین مونتاژ و ساخته و در آخر تولید می شود. که توسط شرکت بازرگانی وارد ایران و توسط نمایندگی های پخش در تهران، توسط دفاتر فروش در سایر استان ها و همینطور مارکت های اینترنتی در سراسر کشور توزیع می شود.

لیست قیمت لیبل زن صنعتی زبرا

لیست قیمت لیبل زن صنعتی زبرالیست قیمت لیبل زن زیرا صنعتی بسته به انواع مختلف و ابعاد مختلف آن فرق دارد. این دستگاه در مدل های مختلف است که کار و امکانات هر کدام متفاوت است و قیمت شان نیز متنوع می باشد. دستگاه قیمت زن نسخه ای از این دستگاه است که مدل های متفاوتی دارد لذا قیمت های این ها همگی مختلف می باشد. خرید مستقیم از شرکت وارد کننده آن نرخ کم تر و نیز با صرفه تر می باشد.

برای مشاهد لیست قیمت این محصول می توان از طریق سایت های اینترنتی معتبر اقدام نمود.

واردات لیبل زن صنعتی زبرا با کیفیت درجه یک

واردات لیبل زن صنعتی زبرا با کیفیت درجه یکواردات لیبل صنعتی زبرا با کیفیت درجه یک از کشور سازنده آن وارد ایران می شود. شرکت های وارد کننده این محصول را عمده وارد کشور نموده و عمده در سراسر کشور پخش می کنند.

این دستگاه دارای بالاتریت کیفیت و طول عمر می باشد. که با استفاده از بالاترین تجهیزات پیشرفته قطعات آن در آمریکا ساخته شده است و این قطعات به دلیل ارزان تولید شدن در چین وارد این کشور شده و در این کشور نیز مونتاژ و بسته بندی و به دیگر کشورها عرضه شده اند. 

بزرگترین صادرکننده لیبل زن صنعتی در شیراز

بزرگترین صادرکننده لیبل زن صنعتی در شیرازبزرگترین صادر کننده لیبل زن صنعتی در شیراز است که لیبل تولید شده ایرانی را عمده خریداری نموده و به دیگر کشورها صادرات می کند.

شرکت صادراتی در شیراز از با کیفیت ترین این دستگاه با برند معروف و معتبر را انتخاب نموده و صادرات می کند. صادرات این دستگاه بیشتر به کشورهای حوضه خلیج فارس و همسایه است که بدون واسطه صادر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید