دینا ماشین

مراکز بزرگ فروش دستگاه بسته بندی توزین دار

فروش دستگاه بسته بندی توزین دار به منظور وزن کردن و بسته بندی مواد غذایی به طور صنعتی ، در فروشگاه ها و یا به صورت غیر مستقیم در حال انجام است.دستگاه های بسته بندی توزین دار در حد اقل زمان و با کمترین خطا می تواند تولید بالایی در کار بسته بندی خشکبار، حبوبات، برنج، قند و شکر و انواع محصولات را داشته باشد. 

مراکز بزرگ فروش دستگاه بسته بندی توزین دار

بهترین برند دستگاه بسته بندی توزین دار

بهترین برند دستگاه بسته بندی توزین داراز بهترین دستگاه  بسته بندی توزین دار می توان دستگاه بسته بندی چهار توزین را نام برد.که در حال حاضر برند های متعددی در کشور و خارج از کشور اقدام به تولید و ارائه آن نموده است. در این دستگاه از چهار ترازو برای وزن کردن محصولات استفاده می شودو صد درصد اتوماتیک است. دارای مانیتور لمسی می باشد و همچنین سیستم عیب یابی دارد ،که همین خصوصیات کار کردن با آن را ساده می کند. برای بسته بندی محصولات در اندازه ها و ابعاد مختلف از تغییر قطعه لوله و  یقه این کار انجام می شود.

بسته بندی خشکبار و محصولات به صورت های زیر انجام می شود.

  1. دستگاه بسته بندی حجمی
  2. دستگاه بسته بندی توزین دار 
  3. دستگاه بسته بندی قوطی پر کن  

    به منظور وزن کردن حبوبات و یا خشکبار به صورت حجمی از دستگاه بسته بندی حجمی استفاده می شود. در این بسته بندی دانه های حبوبات و خشکبار هر جه ریز تر باشند وزن بسته بندی دقیق تر خواهد بود.                                                                                                                           
    دستگاه بسته بندی توزین دار در توزین های یک توزین،دو توزین و چهار توزین ساخته می شود.هرچه توزین ها بیشتر باشد بسته بندی زود تر انجام می گیرد. سرعت و دقت در بسته بندی توزین دار قیمت این دستگاه را در مقایسه با دستگاه بسته بندی حجمی بیشتر می کند.                             
    تنها تفاوت دستگاه بسته بندی قوطی پر کن با دستگاه توزین دار در این است که این دستگاه پس از وزن کردن محصول،آن را در داخل قوطی قرار می دهد.                                                            

   

مرکز فروش دستگاه بسته بندی توزین دار

فروش دستگاه بسته بندی توزین دار،با کیفیت و قیمت مطلوب در فروشگاه های معتبر در حال انجام می باشد. به طور کلی می توان گفت هدف از بسته بندی ،تنها پر کردن درون پوشش نیست. امروزه با وجود دستگاه های بسته بندی توزین دار ،که دارای مکانیزم وزنی هستند کار بسته بندی محصولات با سرعت بیشتر و هر چه دقیق تر انجام می شود.  

بسته بندی خشکبار و دیگر محصولات مثل گرانول های شیمیایی از دیگر کاربرد های این دستگاه می باشد که با پوشش های بسته بندی مانند :پلی استر،سلفون صدفی،فویل آلومینیوم انجام می شود. 

به دلیل پیشرقته بودن و کیفیت این دستگاه ها مراکز خرید و فروش آن در سراسر کشور گسترش یافته است.                                                                                        

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید