دینا ماشین

مرکز خرید دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار

یکی از مهم ترین مراحلی که در زمان بسته بندی حبوبات و سایر خشکبار باید به آن توجه نمود این است که از وزن دقیق هر بسته به خوبی آگاهی پیدا کرده و تمامی محصول را بر مبنای یک وزن مشخص بسته بندی نماییم؛ به همین سبب بسیاری از کسانی که در این زمینه به فعالیت مشغول هستند، به مرکز خرید انواع دستگاه هایی که در این زمینه وجود دارد مراجعه نموده و اقدام به خرید دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار می نمایند و به این صورت نسبت به وزن محصولات خود آگاهی لازم را کسب می کنند.

مرکز خرید دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار

سطح کیفی دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار

سطح کیفی دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دارسطح کیفی دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار را تعداد توزین هایی که در این دستگاه تعبیه شده است مشخص می نماید؛ به عبارتی می توان گفت هر چقدر تعداد توزین ها در این دستگاه بیشتر باشد، وزن محصولی که توسط آن بسته بندی می شود نیز دقیق تر خواهد بود و همچنین سرعت کار به میزان زیادی بالا خواهد رفت.
معمولاً از این دستگاه برای وزن کردن و بسته بندی محصولات زیر استفاده می شود:

  • حبوبات
  • خشکبار
  • نمک
  • شکر
  • عناب

در کل این دستگاه ها به دو صورت خانگی و صنعتی ساخته می شوند و کسانی که در امر بسته بندی حبوبات و سایر خشکبار به فعالیت مشغول هستند، بر مبنای نیاز خود اقدام به خرید هر کدام از این دستگاه ها می نمایند.
تفاوت های عمده ای که این دو دستگاه با همدیگر دارند در ابعاد آن هاست که مسلماً نوع صنعتی آن بزرگ تر است و دارای قیمت بیشتری نیز می باشد و در عین حال می تواند در مدت زمان کوتاهی، بسیاری از محصولات مورد نظر شما را بسته بندی نماید؛ اما نوع خانگی آن کوچکتر و ارزان تر است و در هر زمان می تواند تعداد مشخصی از محصولات را وزن کشی نموده و بسته بندی کند.

بسیاری از دستگاه های توزین دار حبوبات که در بازار مشاهده می کنیم از نوع دو سر پرس هستند و کار آن ها به این صورت است که محصولی که درون پلاستیک قرار داده شده است را هم از پایین و هم از بالای آن دوخت می زنند و به این صورت یک بسته بندی حرفه ای و مستحکم را به شما ارائه می نمایند.

زمانی که رطوبت به حبوبات و یا سایر مواد غذایی خشک برسد، آن ها آسیب می بینند و زود خراب می شوند، به همین جهت ارائه این محصولات در یک بسته بندی بادوام و مقاوم یکی از ضروریاتی ست که تولید کنندگان مواد غذایی احساس می کنند و خوشبختانه دستگاه حبوبات توزین دار به راحتی این امر را مسیر کرده و خیال تولیدکنندگان را راحت نموده است.

کارایی دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار

دستگاه ها ابزار آلات سنگینی هستند که برای راحتی و سهولت بیشتر در کارخانجات مختلف بکار گرفته می شوند. همینطور که از اسم محصول پیداست این دستگاه برای بسته بندی حبوبات بکار می رود. معمولا دستگاه های توزین دار چون دارای چهار یا بیشتر ترازوهای دارند برای وزن کشی حبوبات و محصولات جامد دیگری مثل قند و شکر نیز از آنها استفاده های بیشماری می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید