دینا ماشین

مرکز فروش دستگاه لیبل زن اتوماتیک به قیمت کارخانه

فروش دستگاه لیبل زن اتوماتیک معمولا برای کارخانه ها و کسب و کارهای بزرگ جهت الصاق انواع اتیکت، قیمت فروش، لوگو و سایر اطلاعات مورد نیاز بر روی محصولات  استفاده می شود که این عمل در زمان بسته بندی در کارخانه و خط تولید انجام می پذیرد.

مرکز فروش دستگاه لیبل زن اتوماتیک به قیمت کارخانه

آشنایی با دستگاه لیبل زن اتوماتیک

آشنایی با دستگاه لیبل زن اتوماتیک

کلمه لیبل به معنای برچسب است و از آن برای معرفی محصول، و همینطور چاپ قیمت و مشخصات کالا استفاده می شود. دستگاه لیبل زن دستگاهی است که این عمل را انجام میدهد.این دستگاه معمولا یک نوع لیبل پرینتر است که از آن برای چاپ حروف، اعداد، بارکد و … با کمک حرارت استفاده می گردد.این دستگاه شامل قطعاتی مثل: نگهدارنده ریبون، نگهدارنده لیبل،غلطک فید، موتور فید، هد حرارتی و سایر قطعات می باشد.

دستگاه  لیبل زن از خانواده تجهیزات ماشین آلات برچسب زن است.این دستگاه در سه مدل موجود می باشد:

  1. مدل لیبل زن اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی

قطعا مدل های دستی و نیمه اتوماتیک برای این نوع دستگاه ها برای پروژه هایی با تیتراژ های بسیار بالا مناسب نیست؛ اما دستگاه لیبل زن اتوماتیک در شکل خود دارای چندین مدل است که معمولا شامل مکانیزم های عملکردی متفاوتی هستند و توانایی انجام کار راه راحت می کنند.

کاربرد استفاده از این دستگاه بسیار متنوع می باشد، اصنافی مانند بانک ها، داروخانه ها، فروشگاه های زنجیره ای، فرودگاه ها،رستوران ها و حتی مراکز تجاری و اداری از این دستگاه جهت قیمت گاری، بارکد گذاری و اموری از این قبیل استفاده می کنند.

مزایای دستگاه لیبل زن اتوماتیک با سایر مدل ها

از مزایا لیبل زن اتوماتیک، می توان گفت این دستگاه طوری ساخته شده که عمل چسباندن لوگو و اطلاعات را روی ظروف و محصولات اعم از سطوح صاف و ناصاف، جنس محصول، سایز محصول و … را به خوبی و بدون دخالت انسانی انجام می دهد.

استفاده از روش کاری متفاوت و نیازهای هر مجموعه که در پی آن موجب تغییر در چیدمان و ساختار اجزاء این دستگاه شده، باعث شده تا چندین مدل مختلف این محصول از جمله: دستگاه لیبل زن پشت چسب دار، شیرینگ و … تولید گردد.

همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر و ماشین های اداری همچون پرینتر را دارد.

وجود دستگاه لیبل زن اتوماتیک در اصناف و کارخانه های بزرگ جزو اجزاء مهم محسوب می گردد، زیرا محصولات به صورت یک نوار نقاله به سمت دستگاه لیبل زن اتوماتیک انتقال داده شده و لیبل ها بر روی محصول چسبانده می شوند.

می توان گفت صنف مواد غذایی بیشترین استفاده را از این دستگاه دارند، زیرا برای تهیه محصولات غذایی، اطلاع از نکاتی مانند تاریخ تولید، تاریخ انقضاء، وزن، ترکیبات و قیمت اهمیت فراوانی برای خریداران این نوع محصولات دارد.نظر به اینکه قیمت بعضی محصولات دائما در حال تغییر است، استفاده از دستگاه لیبل زن اتوماتیک, امکان تغییر برچسب محصولات را در کمترین زمان ممکن فراهم ساخته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید