دینا ماشین

دستگاه پرکن دارو

در دنیای امروزه سلامتی انسان نقش بسیار مهمی دارد. هیچ انسانی هر چند بیشترین پیشگیری را برای جلوگیری از بیماری داشته باشد، از بیمار شدن در امان نیست و ممکن است روزی به انواع مختلف بیماری ها دچار شود. بر همین اساس نقش کارخانجات تولید شیشه های دارویی و همچنین دستگاه پرکن دارو در همه ی جوامع و از جمله کشور ایران بسیار حیاتی می باشد. دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک می تواند در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی شیشه ی دارویی تولید کرده و آن را پر نموده و روانه ی بازار کند. با توجه به استقبال بیماران از داروهای شیمیایی، این دستگاه ها نقش بسیار مهمی را ایفا گر هستند. از جمله مراکز فروش این دستگاه ها، مرکز فروش دستگاه پرکن دارو در تهران می‌باشد.

انواع دستگاه پرکن دارو

  • دستگاه پرکن دارو مایع
  • دستگاه کپسول پرکن

مرکز فروش دستگاه پرکن دارو در تهران با بهترین قیمت

دستگاه پرکن مایعات دارویی

برای پرکردن انواع داروهای مایع در ظروف مختلف از این وسیله استفاده می شود. ساخت آن طبق سفارش مشتری انجام می شود و امکان دربندی خودکار ظروف نیز در صورت تمایل مشتری فراهم است. در کارخانه های صنعتی که زمان از اهمیت زیادی برخوردار است این دستگاه یکی از ارکان اصلی در افزایش میزان تولید و بهره وری به شمار می رود و به همین دلیل کاربرد زیادی بین صنایع دارویی پیدا کرده است.

برای اطلاع کامل از قیمت و مشخصات فنی می توانید با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.

دستگاه کپسول پرکن

مشخصات فنی دستگاه کپسول پرکن قیمت و مشخصات هر دستگاه بسته به نوع مواد به کار رفته در آن ها متفاوت است. هر چه این دستگاه ها از مواد بهتری ساخته شده باشد و همچنین در مدت زمان کمتری بتواند کپسول ها را پر کند، دارای قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های با کیفیت کمتر می باشد.

از جمله دستگاه های کپسول پرکن می توان به دستگاه کپسول پرکن دستی اشاره نمود که قابلیت پر کردن کپسول های ۲۵۰ میلی گرمی و ۵۰۰ میلی گرمی را دارا می باشد و جنس آن تمام فلز می باشد و وزن آن حدود یک کیلوگرم است. نوع دیگر دستگاه کپسول پرکن مدل تمام اتوماتیک آن می باشد که بدون دخالت دست می تواند کپسول ها را پر کند. این دستگاه ها دارای سیستم برق و شمارشگر اتوماتیک است و همچنین تنظیماتی جهت کنترل سرعت بر روی آن تعبیه شده است.

راهنمای کپسول پرکن می تواند کمک زیادی برای پر کردن کپسول در مدت زمان معین نقشی را ایفا کند.

راهنمای استفاده از دستگاه کپسول پرکن

در هنگام استفاده از این محصول باید به راهنمای استفاده از آن بسیار توجه داشت. دستگاه‌های کپسول پر کن بسیاری در بازار وجود دارند که نحوه استفاده از هرکدام از آن ها به شیوه مختلفی است.

برای خرید دستگاه کپسول پرکن چند راه وجود دارد که عبارتند از:

  • خرید حضوری
  • خرید غیرحضوری
  • خرید اینترنتی

یکی از بهترین این راه‌ها خرید اینترنتی است که که می تواند باعث صرفه جویی وقت گردد. خرید غیر حضوری نیز از طریق تلفن امکان پذیر است. در خرید حضوری دستگاه های کپسول پرکن می توان با مراجعه به نمایندگی های فروش این دستگاه ها و کسب اطلاعات از مشاوران فروش، این دستگاه ها را بسته به نیاز خود با قیمت مناسب خریداری نمود. در خرید اینترنتی باید به این نکته توجه نمود که سایت مورد نظر دارای نماد اطمینان باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید