دینا ماشین

نمایندگی فروش دستگاه بسته بندی خشکبار

انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی راهکاری برای دسترسی سریع، مطمئن و بهداشتی به مواد غذایی است که امروزه با گسترش و صنعتی شدن کشور ها، نیاز به غذای سالم و بسته بندی شده بیش از پیش احساس می شود. خشکبار جزو مواد غذایی بسیار مفید به شمار می رود، که از دستگاه های بسته بندی جهت ارائه این محصول در بازار های داخلی و خارجی استفاده می شود. فروش دستگاه بسته بندی خشکبار در انواع مختلف با برند های ایرانی و خارجی انجام می گیرد. گفتنی است صنعت بسته بندی مواد غذایی بعنوان یک شغل مفید و پردرآمد شناخته شده است. چرا که با یک دستگاه بسته بندی، می توان بیش از ۱۵۰ مدل محصول مختلف را بسته بندی کرد.

نمایندگی فروش دستگاه بسته بندی خشکبار

فروش دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی و خانگی

فروش دستگاه بسته بندی خشکبار صنعتی و خانگیدستگاه های بسته بندی شامل طیف وسیعی از ماشین آلات صنایع غذایی و صنایع مختلف دیگر می شود. که این ماشین آلات با توجه به نوع بسته بندی و نوع مواد متفاوت می باشند. علاوه بر دستگاه های بسته بندی صنعتی خشکبار، دستگاه های خانگی نیز در کنار آن از فروش بالایی برخوردار است. دستگاهی که در ابعاد کوچک و بهینه و در دو نوع زیر ارائه می گردد:

  1. اتوماتیک
  2. نیمه اتوماتیک

البته گفتنی است که دستگاه های بسته بندی صنعتی نیز بصورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار به فروش می رسند. اغلب دستگاه های صنعتی و خانگی خشکبار، از نوع توزین دار هستند که علاوه بر بسته بندی، توزین این محصولات نیز با دقت صورت می گیرد.
از جمله دستگاه های پرفروش دیگر که بسیار هم مورد توجه است، دستگاه سورتینگ خشکبار می باشد، که جزو مهمترین دستگاه های موجود در سیستم بسته بندی است.

قیمت صادراتی دستگاه بسته بندی خشکبار

بسته بندی استاندارد خشکبار چه مزایایی دارد که دستگاه های این حوزه، فروش بالایی در بازار های داخلی و خارجی دارند؟
حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که کسب درآمد از دستگاه های بسته بندی چقدر است که این نوع دستگاه ها بسیار پرفروش شده اند. البته این میزان فروش در ایران در سال های اخیر صورت گرفته است. چرا که صنعت بسته بندی در کشور های مختلف، یک شغل بسیار سود آور است.

مزایای برتر بسته بندی یک محصول:

  • ارائه محصول برتر
  • افزایش فروش محصول
  • کمک در فرآیند بازاریابی
  • عرضه محصولی مرغوب و بهداشتی
  • تسهیل حمل و نقل و جابجایی
  • محافظت از محصول در برابر ضربه
  • و…

ایران جزو کشور های تولید کننده دستگاه های بسته بندی خشکبار و محصولات دیگر است. که با توجه به تولید ماشین آلات درجه یک، صادرات آن را نیز با توجه به قیمت مناسب به کشور های مختلف انجام می دهد.
در بازار ایران دستگاه بسته بندی خشکبار دست دوم نیز فروش خوبی دارد.
شما همچنین جهت شروع یک کسب و کار خانگی پردرآمد، می توانید از دستگاه های بسته بندی خانگی بهره ببرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی خدایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104521654
آدرس کانال: dinamachine@
پست الکترونیکی: khodaeimahdi66@gmail.com

همچنین ببینید

نازل های دستگاه پرکن مایعات رقیق در حال پر کردن

دستگاه پرکن مایعات رقیق اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات رقیق پرکن ها انواع مختلفی دارند که دستگاه پرکن مایعات رقیق یکی …

دیدگاهتان را بنویسید